Regulamin
Postanowienia ogólne
1. Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresem torebeczkowo.pl jest firma Torebeczkowo Aneta Tomczak z siedzibą w Baninie, przy ulicy Księżycowej 34, posługująca się numerem identyfikacji podatkowej 5832947793.
2. Adres siedziby firmy jest jednocześnie adresem do korespondencji oraz dokonywania zwrotów i reklamacji.
3. Warunkiem złożenia zamówienia za pośrednictwem strony internetowej torebeczkowo.pl przez Kupującego jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptacja jego postanowień.
4. Wszystkie produkty dostępne w sklepie torebeczkowo.pl są nowe.
5. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT (VAT 0%).
Zamówienia
1. Zamówienia w sklepie torebeczkowo.pl są przyjmowane:
a) poprzez złożenie zamówienia na stronie torebeczkowo.pl
b) poprzez złożenie zamówienia drogą e-mailową na adres: aneta.pruchnik@gmail.com
c) poprzez złożenie zamówienia drogą telefoniczną pod numerem: 663-804-347
2. Zamówienia na stronie torebeczkowo.pl można składać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
3. Zamówienie jest skuteczne, jeśli Kupujący prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe w tym dokładny adres, na który Towar ma być wysłany, oraz prawidłowy email, na który wysyłamy link potwierdzający złożenie zamówienia.
4. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje w momencie otrzymania wpłaty na rachunek bankowy sklepu internetowego podany w potwierdzeniu zamówienia.
Płatności
1. Do każdego sprzedanego produktu dołączony jest paragon.
2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić przelewem na konto bankowe sklepu lub za pobraniem (przy odbiorze towaru).
Wysyłka i dostawa
1. Towar wysyłany jest pod adres, który Klient podał w formularzu zamówienia.
2. Towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS/DPD.
3. Towar wysyłany jest zgodnie z terminem podanym na stronie. Jest to maksymalny czas wysyłki i dotyczy zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności przelewem do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. Do całkowitego czasu dostarczenia przesyłki doliczyć należy czas jej dostarczania przez Pocztę Polską lub firmę kurierską UPS/DPD.
4. Produkty wykonane na zamówienie indywidualne (modyfikacje kolorów, wzorów i rozmiarów) wysyłane są w ciągu 5 dni roboczych.
5. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy. Wysokość opłaty uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Dostawy są realizowane na terenie Polski.
6. Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Koszt wysyłki jest ustalany według cennika Poczty polskiej lub firmy kurierskiej UPS/DPD.
7. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi ślady uszkodzenia nie należy przyjmować przesyłki.
8. Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru. W tym celu należy się skontaktować z nami telefonicznie bądź e-mailowo.
Zwroty
1. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) klient może zrezygnować z towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny zwrotu.
2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
3. torebeczkowo.pl gwarantuje zwrot kwoty równej wartości produktu (bez kosztów dostawy). Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu w ciągu 14 dni.
4. Nie odbieramy zwrotów przesyłanych "za pobraniem".
5. Zwroty należy kierować na adres:
Torebeczkowo Aneta Tomczak, ul. Księżycowa 34, 80-297 Banino
Reklamacje
1. Jeżeli z winy sprzedawcy klient otrzymał przesyłkę niezgodną z zamówieniem, zwracamy koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego towaru oraz ponosimy koszt ponownej przesyłki.
2. Jeżeli przesłany przez nas produkt posiada jakiekolwiek wady, zalecamy skontaktowanie się z nami drogą mailową, co ułatwi rozpatrzenie reklamacji w sposób najbardziej odpowiadający oczekiwaniom klienta.
3. Nie odbieramy przesyłek reklamacyjnych odsyłanych "za pobraniem".
Ochrona prywatności
1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia. W tym celu konieczne jest przekazanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres, ewentualnie telefon) Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej celem dostarczenia przesyłki na adres Klienta.
2. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia,
3. Administratorem danych jest torebeczkowo.pl, Aneta Tomczak, ul. Księżycowa 34, 80-297 Banino
Postanowienia końcowe
1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich.
2. Wszelką korespondencję należy kierować na adres:  Torebeczkowo Aneta Tomczak, ul. Księżycowa 34, 80-297 Banino

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content